Hejka Laleczki :)
Zauważyłam ,że nie dodajecie komentarzy.Nie wiem czy będę dalej prowadziła ten blog bo to chyba nie ma sensu... :(
Jeśli już tak to pod warunkiem ,że dodacie kilka co najmniej 2 komentarze innaczej dalej tego bloga prowadzić nie będę.Po co mi blog skoro ja tylko pisze i nwm czy wam sie podoba czy nie..Nie rozumiem tego.
To tyle notki :(
Zastanowie sie czy bd prowadzila ten blog narazie okres probny to tydzien.
Potem zobacze ...
sobota, 28 września 2013
piątek, 27 września 2013
Drogie lejdis :)
Siemka !!!
Kiedyś miałam problem z zaakceptowaniem swojego ciała...tak mówi co 2 dziewczyna.
Każda z Nas ma jakieś kompleksy..ja tez je kiedyś miałam,ale nie patrze teraz na to co złe patrze na to co dobre.To tak jak z człowiekiem każdy z Nas jest inny,każdy ma jakieś zalety,ale i także wady.Trzeba się skupić na zaletach i je rozwijać ,a nie skupiać na wadach ,przez co tak jakby usuwamy swoje zalety z uwagi.
Uwieżcie mi kompleksy - nie ma czasu na to by sobię nimi głowe zawracać ,życie jest krótkie trzeba czerpać z niego to co najlepsze :) Powiedziała mi tak kiedyś bliska osoba i miała racje !
Dzisiejszy post może i jest krótki,ale i bardzo wartościowy :)
A tak na marginesie :
ogłaszam konkurs
zwycięzca będzie pisał na moim blogu
Test promujący !
Będziesz mogł/a wypromować siebię i swojego bloga.
Ten konkurs pomoże Ci w zdobyciu wiekszej ilości obserwatorów na blogu
Naprawde to zadziala !!!
Kiedyś miałam problem z zaakceptowaniem swojego ciała...tak mówi co 2 dziewczyna.
Każda z Nas ma jakieś kompleksy..ja tez je kiedyś miałam,ale nie patrze teraz na to co złe patrze na to co dobre.To tak jak z człowiekiem każdy z Nas jest inny,każdy ma jakieś zalety,ale i także wady.Trzeba się skupić na zaletach i je rozwijać ,a nie skupiać na wadach ,przez co tak jakby usuwamy swoje zalety z uwagi.
Uwieżcie mi kompleksy - nie ma czasu na to by sobię nimi głowe zawracać ,życie jest krótkie trzeba czerpać z niego to co najlepsze :) Powiedziała mi tak kiedyś bliska osoba i miała racje !
Dzisiejszy post może i jest krótki,ale i bardzo wartościowy :)
A tak na marginesie :
ogłaszam konkurs
zwycięzca będzie pisał na moim blogu
Test promujący !
Będziesz mogł/a wypromować siebię i swojego bloga.
Ten konkurs pomoże Ci w zdobyciu wiekszej ilości obserwatorów na blogu
Naprawde to zadziala !!!
wtorek, 24 września 2013
Wczorajszy dzisiejszy post
♥♥♥ SHOPING♥♥♥
Dzisiejszy a tak naprawdę powinnien być wczorajszy post...dotyczył będzie zakupów
Każda dziewczyna pewnie czekała aż nastąpi napisanie tego postu ;)
Zanim jednak go napisałam miałam zamiar przetestować kilka znanych sklepów i oto wyniki testu :
Na pierwszy atak poszedł...
.
. Cropp
. Hause
.Hińczyk
.H&M
Te najpopularniejsze wśród nastolatków sklepy sprawdziłam.
Oczywiście w Polsce bo miałam weekend w Polsce,z powodów rodzinnych ,jak to sie mówi :P
Oto wyniki mojego testu :
*Hińczyk :
Tani ? - kiedyś tak ,teraz Nie
Dobrej jakości : i teraz może być zdziwienie,gdyż wystarczy zobaczyć na metki - są niektore firmowe,
niestety niektóre -jak ze szmateksu ,więc zależy dla kogo.Jak dla mnie to wypadło Średnio
Jaki artykuł odzieżowy warto tam kupić :
Buty,kurtki-niektóre,bluzki -letnie i jesienne,szale i chusty i choć można znależć tam więcej rzeczy nie polecam.Ja kiedyś kupiłam tam spodnie bo na początku były za ok.40 zł.teraz są one za 60zł średnio..więc..:(
Zaliczone : NIE
*Cropp:
Tani : są to rzeczy dobrej jakości i firmowe więc wg mnie opłacalny,natomiast średnio tani JEST OK
Dobrej jakości :w powyższym zdaniu objaśniłam :) Super
Warto tam kupić :
Buty,bluzki,spodnie,biżuterie,torby...WSZYSTKO
Zaliczone : Tak
*H&M :
Tani : taki średni.mniej więcej chcąc nie chcąc wydasz tam ponad 50 zł
Dobrej jakości : Tak
Warto kupić : bluzki,bluze,spodnie,getry..
Zaliczone : Tak
*House :
tani : jest ok nawet
dobrej jakośći : ok
warto kupić :bluzki,bluzy,spodnie,dresy..
zaliczone :Tak
Zdecydowanie pojedynek wygrywa : H&M i Croop
Przypominam ,że za dodanie sie do obserwatorów ja również dodam sie do obs..twojego bloga !
"Oko za oko...ząb za ząb..."
Ten kotek tego chce...
Mam pewną propozycję ,która będzie polegała na przysłowiu zawartym w temacie postu :
Jeśli jakiś bloger doda się do obserwatorów na moim blogu -dostanie dokładnie to samo
Jeśli jakiś bloger doda komentarz do mojego postu na blogu-dostanie dokładnie to samo
Jeśli jakiś bloger wypełni ankiete,weźmie udział w konkursie i mogłabym tak pisać dosłowie całą strone
odwdzięczę się tym samym + jeszcze napewno z wdzięczności dodam coś od siebię
Konkurs !!!
Jak mój blog zdobędzie 55 obserwatorów nagroda będzie dla każdego obserwatora i dla tego ,który dodał komentarz + nakręce wideo i dodam coś bardzo ciekawego...ale nie zdradzę tego aż do rozstrzygnięcia konkursu xD mam nadzieję,że szybko się rozstrzygnie konkurs bo nagrody są naprawdę bardzo fajne ! :)
Kolejne i napewno nie ostatnie zmiany xD
Zmiany,zmiany...zmiany
Blog-> droga do perfekcji
Na pewno już zauważyliście zmiany na moim blogu.Ciągle ,gdy wracam ze szkoły zastanawiam się co by jeszcze ulepszyć
w moim blogu.Wy też możecie mi dać pomysł pisząc w komentarzach.
Nie wiem czego boicie się tak pisać komentarze ;)
Wprowadziłam już najpopularniejsze posty,nową playlistę,o mnie,pokaz slajdów .
Jednak ciągle myślę co by jeszcze udoskonalić.
Jedno wiem na pewno zmiany nie ustaną będą ciągle widoczne na moim blogu ;)
Mała historyjka z mojego życia :
Byłam 7 lub 8 letnią dziewczynką,która przenosi się z rodzinnego kraju,Z Polski do Londynu
w którym się wychowała do zupełnie obcego państwa zwanego Londynem (GB)
Na początku bardzo zagubiona potem przyswojona do tamtejszego klimatu oraz kontaktu z ludźmi.
Zaczęłam chodzić do szkoły znając podstawy j.angielskiego.Musiałam w domu po powrocie ze szkoły jak i w szkole zakuwać angielski,ale to nie przyszło mi z trudem ponieważ bardzo lubię naukę języków obcych.
W Londynie poznałam dużo ciekawych i teraz blizkich mi osów.
Diana to moja najlepsza przyjaciółka ( czyt.Dajana)
W tym miejscu jest wiele ciekawych rzeczy do robienia w wolnym czasie.
Ja swój wolny czas spędzam z przyjaciółmi i rodziną ♥
Kiedy jest ci smutno lub mazs zły nastrój przyjaciele ci pomogą :))
W tym momencie mam 13 lat szczęśliwa,że los potoczył się tak a nie innaczej
Mam nadzieję,że przenieśliście się na chwilę na moje miejsce i poczuliście moje klimaty.
Takich historii być może będzie więcej.
A wy...
Wy nie bójcie się komentować i dodawać do obserwatorów !
Za niedługo będzie konkurs dla moich obserwatorów ale nie zdradze ich warunków
To będzie konkurs...W CIEMNO :P
Powiem tylko,żę to będzie tak ,żę jak się zbierze przynajmniej 10 obserwatorów
To oznajmię start konkursu i powiem wyniki dopiero gdy spełnicie oczekiwania.
Tak naprawdę ,żeby wygrać wystarczy czytać na bierząco blog i komentować lub
dodawać się do obserwatorów.
Na dzisiaj to tyle :D..
..Ale się spisałam xD
Pozdrawiam Nati <3
poniedziałek, 23 września 2013
Polecanie
Siemka !!!
Dzisiejszy post będzie dotyczył polecania blogów.
Każdy kto ma bloga i doda się do obserwatorów i da komentarz -jego blog zostanie polecony
Codziennie w poście będę dawała po 3 blogi osób dodanych do obserwatorów.
Może m.in będzie to właśnie twój blog ! Nie czekaj! Twój blog dzięki temu otrzyma dużą grupę odwiedzających ...
...i przeprosiny :
Bardzo Was przepraszam ,ale niestety posty będą dodawane troche później tak mniej więcej ok.godz.14.00 czasem troche później.Dlaczego ? Wszystko z powodu szkoły...;(
Niestety blog jest ważną częścią mojego życia,ale nie najważniejszą liczy się też oczywiście nauka.
Szkoła ,nauka i zadanie zabierają bardzo dużo czasu,przez co nie mogę być częściej z Wami .Mam nadziję ,że za niedługo to się zmieni xD Bądźcie dobrej myśli
Pozdrawiam :**
Odwiedźcie mnie i polecajcie.
Już w następnym poście coś co uwielbia każda nastolatka i nie tylko...będziecie zachwycone ZAPRASZAM
Natka <3
Dzisiejszy post będzie dotyczył polecania blogów.
Każdy kto ma bloga i doda się do obserwatorów i da komentarz -jego blog zostanie polecony
Codziennie w poście będę dawała po 3 blogi osób dodanych do obserwatorów.
Może m.in będzie to właśnie twój blog ! Nie czekaj! Twój blog dzięki temu otrzyma dużą grupę odwiedzających ...
...i przeprosiny :
Bardzo Was przepraszam ,ale niestety posty będą dodawane troche później tak mniej więcej ok.godz.14.00 czasem troche później.Dlaczego ? Wszystko z powodu szkoły...;(
Niestety blog jest ważną częścią mojego życia,ale nie najważniejszą liczy się też oczywiście nauka.
Szkoła ,nauka i zadanie zabierają bardzo dużo czasu,przez co nie mogę być częściej z Wami .Mam nadziję ,że za niedługo to się zmieni xD Bądźcie dobrej myśli
Pozdrawiam :**
Odwiedźcie mnie i polecajcie.
Już w następnym poście coś co uwielbia każda nastolatka i nie tylko...będziecie zachwycone ZAPRASZAM
Natka <3
sobota, 21 września 2013
Nasz nowy start...
Nasz Blog <3
Na nowy start tak jak obiecałam pomożecie mi odnaleźć nowy styl dla tego bloga.
Wygląd bloga narazie zmienilam tymczasowo,no chyba ,że wam się będzie podobał to zostawie.
Pomyślałam troche i oto moje propozycje na bloga.Ta propozycja ,która będzie się Wam bardziej podobać zostanie wyglądem Naszego bloga.Dlaczego mowię naszego ? Dlatego,że nie tylko ja tworze ten blog tylko MY RAZEM to wy codzennie lub rzadziej odwiedzacie i wspieracie ten blog.Bez Was na pewno nie był by to blog z osiągnięciami takimi jak teraz.Dziękuje ,że jesteście <3
To moje propozycje :
1.
2.
I narazie tyle.Jak będę mieć jeszcze jakiś momysł lub czas to zrobie jeszcze inne.Przez tyle czasu mnie nie było to musze teraz wszystko nadrobić.;D
Teraz będę zmieniać playliste.Dodam kilka popularnych i lubianych hitów.Napewno każdy znajdzie tam coś dla sb.Jak chcecie możecie dodawać też swoje propozycje na playliste.
Pozdrawiam i życze miłego dnia ;)
Wasza Nati :**
Subskrybuj:
Posty (Atom)


