piątek, 2 sierpnia 2013

Pierwsze zmiany..

Pierwsze zmiany już przeprowadzone.

Pierwsze zmiany na blogu zostały już przeprowadzone.Jeżeli macie jakieś uwagi dotyczące bloga albo pomysły na nowe posty-śmiało piszcie a chętnie podzielę się z wami moją opinią.

.Napewno będą wymyślane różnego typu rozrywki takie jak ;konkursy,quizy itp.Oraz będą zamieszczane też ciekawe porady (w szeczególności dla dziewczyn ;P) m.in Perfekcyjny makijaż,mani,pedi,fryz oraz stylizacje.


Nie zdradze Wam o czym napiszę już jutro -ale napewno jak odwiedzicie jutro mojego bloga to się dowiecie.Jutro zrobię coś specjalnego.Zapraszam serdecznie!


Mam coś dla Was co może się okazać pomocne.np.przy ustawianiu tła na asku,awataru na skypie,gg ,lub jeszcze wielu innych rzeczach .ZOBACZCIE TO SAMI xD :



 Mniam...takie pyszne,że zgłodniałam xD


                                                                                                                 By Nati <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz