Jest już 5 sierpień -wiecie co to znaczy ?
Sierpień to 2 i ostatni już miesiąc wakacji :(
Zapene nikt nie chce jeszcze zakończyć leniuchowania w wakacje i wyruszyć z domu o ok.7.00 aby iść do szkoły.Niestety trzeba się powoli przyzwyczajać,że już za ok.30 dni pójdziemy do SZKOŁY.Przypominam !!!
Szkoła-społeczny zakład karno-opiekuńczy łączący analfabetów.
Tutaj na blogu nic się nie zmieni-oprócz tego,że będę dodawała posty po powrocie ze szkoły.
A właśnie tak wygląda ostatni miesiąc wakacji :
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz