sobota, 3 sierpnia 2013

Mega-atrakcja

Atrakcja <3

Pewnie już zauważyliście pewną atrakcję na moim blogu :3.

Jeśli chcecie spróbuje dać jeszcze piosenki na playliste wg waszego życzenia.
W komantarzach wpisujcie jakie utwory powinny się znaleźć na playliście.
Postaram się aby każda piosenka została wstawiona.

Uwaga !


Odpowiadam na każde pytanie postawione przez Was.
zadajcie mi jakieś pytanie.Pytanie może być na temat bloga,mnie,
ale także na temat różnych innych rzeczy żebym Wam udzieliła moje zdanie na dany temat.
Mam nadziję,że będziecie zadawać mi pytania i pozdrawiam :*

Konkurs ! 

Polega on na tym aby opowiedzieć swoją histosię wakacyjną.Najciekawsza historia zostanie umieszczona na blogu a osoba zostanie wynagrodzona.Serdecznie zapraszam do brania udziału w konkursie !.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz