poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Wow....niedowiary !

Szok ! kilka dni temu ustanowiliśmy na naszym blogu rekord wejść ponad 230 odwiedzeń w 1 dzień !
To wszystko dzięki Wam-dziękuje Wam ,że przynajmniej co niektórzy odwiedzają na bierząco mój blog.
Oby tak dalej-napewno będą jakieś wynagrodzenia . Moge Wam polajkować i dodać pytania również na asku - tylko napiszcie w komentarzach link na wasze konto na asku i to zrobie :))

Miłego dnia życze a na zakończenie kilka fajnych fotek : <3


Z dedykacją dla fanów ...Kubusia Puchatka :) <hehe>


Kto lubi sweetaśne misie ? <3
<--- to jest dla fanów 1D
<---- fajne no nie ? :**

<--- <3 no pewnie :**


Coś mi się zdaje,żę one zobaczyły bardzo fajne buty :D

UWAGA!
ostatnio znalazłam super stronke-coś podobne do bestów - MamPodobnie.pl . Zresztą zobaczcie sami :







Sam przyznaj,że <---to wszystko to prawda ! xD

Bye Bye
Do zobaczenia
By Nati <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz