Dzisiaj coś całkowicie z innej beczki .
Większość nastolatek ogląda to w telewizji o 16.00 na Disney Channel.Już wiecie co to ?
Tak,zgadza się to jest...Violetta !
Germán, jej ojciec, jest odnoszącym sukcesy inżynierem, który choć bywa surowy i nadopiekuńczy, bardzo kocha swoją córkę. Z troski o Violettę zataja przed nią prawdę o jej matce i nie chce, żeby ona podążyła tą samą drogą.
Po tragicznej śmierci żony, zabrał córkę do Madrytu i samotnie wychowywał, z dala od rówieśników. Germán jest świadomy wielkiego talentu córki i pozwala jej brać lekcje gry na pianinie, ale trzyma ją z daleka od mikrofonu.
Wszystko zmieni się, gdy oboje powrócą do rodzinnego miasta: Buenos Aires. Violetta rozpocznie naukę w prestiżowej szkole muzycznej Studio 21. Pozna Angie, nauczycielkę i opiekunkę, która uświadomi ją o wielkim potencjale, jaki w niej drzemie. Nawiąże także nowe znajomości, które będą towarzyszyć jej w nauce.
Zapraszam serdecznie do oglądania.
Co w następnym odcinku ?
Violetta odrzuca zaloty Federica, ale dziękuje mu za wsparcie. Chce go przytulić, ale boi się, że zostanie to sfilmowane. Z powodu filmu zamieszczonego w Internecie przez Ludmilę Violetta nie otrzymuje żadnych głosów. Cami i Broadway zaczynają się ze sobą spotykać. Violetta zostaje wybuczana podczas występu w programie z powodu zmanipulowanego filmu. Studenci mobilizują się by pomóc koleżance, a Leon domaga się od Ludmily wydania niezmontowanego filmu. Dziewczyna zaprzecza, że takowy posiada, ale w upuszczonym przez nią telefonie Tomas odnajduje cały materiał. Następuje ogłoszenie finalistów: Ludmila, Tomas, Federico i Leon! Gregorio naciska na Broadwaya i Mariottiego, by wyeliminowali Federico z programu. Czy zdrajca zostanie ujawniony? Angie rzuca Germana bez podania powodu. Uknute przez Jacinto plany kradzieży pieniędzy Germana zostają pokrzyżowane przez Jade.
Violetta - Disney Channel
codziennie o godz.16.00 !
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz