sobota, 21 września 2013

Znowu jestem...

Hejka !

Wróciłam :).
Miałam niestety małą przerwę w blogowaniu...:(
Było dużo spraw do załatwiania,odkąd zaczeła się szkoła.
Na szczęście już normalnie bd prowadziła bloga.
Na start postanowiłam zmienić wygląd bloga i mam nadzieję,żę pomożecie mi w tym :P
Wybór będzie wyglądał następująco :
podam kilka ciekawych wg mnie propozycji wyglądów,a wy w komentarzach napiszecie,które jest
najlepsze.Chyba,że będziecie mieli zupełnie inne propozycje to napiszcie mi pod adress e-mail wskazany w róbryce wasze pomysły.Z góry wielkie dzięki i mam nadzieję,że tak jak dawniej będziecie odwiedzać mojego bloga ;D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz